Pokud chcete být zvání emailem na naše zajímavé akce, prosíme, zanechte svůj email našemu poštovnímu holubovi  zde 

Zajímavá zábava - Interesting entertainment

                               

  V prostorách naší restaurace najdete galerii s původními autorskými výtvory, které lze většinou zakoupit. Najdete tam i malé pódium, kde se téměř každý den večer něco děje. Od různých hudebních vystoupení, přes promítání zážitků z cest až po divadlo. Někdy vzniká zábava spontánně. K dispozici jsou i naše hudební nástroje jako je piáno, kytara, housle a různé doplňky pro budnování. Samozřejmě si můžete přijít kdykoliv zahrát i Vy. Výjimkou nejsou ani rukodělné dílny či odborné přednášky. K dispozici máte i řadu deskových a karetních her. Větši skupiny si mohou rezervovat i příslušný stůl či prostor. Pro ty, kteří radši klid je k dispozici salónek, v teplých dnech zahrádka či jiná klidná místa.

Všechny akce a pozvánky budete průběžně nacházet na našem Facebooku: https://www.facebook.com/hnizdosnu nebo přímo na stránkách událostí na https://www.facebook.com/hnizdosnu/events nebo si níže objednejte službu poštovního holuba a ten Vám přehled akcí přinese.

Pokud chcete u nás realizovat Vaše vystoupení, přednášku či jiné, jsme Vám k dispozici. Kontaktujte nás na hnizdosnu@gmail.com

  Walls of our restaurant are decorated by original autor´s creations, that not only makes interesting environment, but can be bought by You and decorate Your own home. The small podium hosts artists, musicians, actors, offers space for lectures and stories every evening. The entertainment spontaneously rises from time to time, sometimes is planned according to our schedule. There are our musical instruments such as piano, guitar, violin etc available for You. You are welcome to join the music sessions. There are board games available for Your pleasant evening. Bigger groups can make a reservation of the table or space, the lounge, in warm days the garten. 

  Připravujeme

  Připravujeme

 

Naši partneři a podporovatelé - děkujeme