Pokud chcete být zvání emailem na naše zajímavé akce, prosíme, zanechte svůj email našemu poštovnímu holubovi zde

                

  Hnízdo snů najdete v samém centru královského věnného města Hradec Králové. Ulička Úzká včetně našeho penzónu na vás dýchne tou pravou atmosférou starého Hradce a historického Velkého a Malého náměstí. Jsme kousek od Galerie moderního umění či Klicperova divadla. K dispozici jsou větší nově rekontruované, útulné a romanticky zařízené pokoje pro Váš pobyt snů. 

Hnízdo snů, Úzká 208/5, Hradec Králové, Česká republika, Tel: 608024616

Odkaz na internetovou mapu najdete zde

  Hnízdo snů  in English means the Nest of Dreams. You can find us directly in the city center of historical city Hradec Kralove. The quaint narrow street including our hotel is filled with the real historical and romantic atmosphere of the old town square. We are close to the Gallery of Modern Art and Klicpera Theatre. There are comfortable and spacious rooms available for our guests. All the rooms are newly reconstructed.

  Připravujeme popis

  Připravujeme popis

Vybíráme z našich nejlepších hodnocení - Guest reviews

Proč doporučit Hnízdo snů Vašim přátelům k ubytování? Máme prostě radost z našich hostů.

Martin - Česká republika (Hodnocení 10 z 10) - "Excelentní servis rodinného podniku." - Dovolená - Pár - Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi a koupelnou - 1 noc - Mínusy? Nic mě nenapadá. Jen to, že jsme tentokrát neměli čas se tu zdržet déle. Plusy? Místo s duší, které na Vás dýchne pozitivní energií jakmile vstoupíte. Provence styl nábytku a povlečení - vše nové a perfektně čisté, jako stvořené k romantice ve dvou... Pohodový a ochotný personál - rodinný podnik s osobním přístupem a snahou vyjít špičkově vstříc (např.ve věcech času příjezdu a snídaně, kávy dle Vašeho gusta, jídla a pití v restauraci s šikovným kuchařem). Na takto komorní podnik velmi slušný sortiment jídel a nápojů. Chutná snídaně v salónku s malbou přes celé dvě zdi, evokující pocit nekonečného prostoru, kde zastaví se čas. Super relax.Několikrát jsme měli pocit, že nám obsluha restaurace čte myšlenky, když si chceme něco přiobjednat a snaží se v mžiku reagovat na naše přání. Přímo v historickém centru, velké parkoviště jen minutu chůze. Pojedeme-li zas někdy do Hradce Kr., rádi se do tohoto podniku vrátíme(:

Daniela - Velká Británie (Hodnocení 10 z 10) - "A* - Dovolená - S rodinou -Rodinný pokoj - 3 noci - Beautiful space and decorations, clean and fresh facilities, great food and amazing staff that would do anything for you.

Dennis - Jihoafrická republika (Hodnocení 10 z 10) - "AMAZING" - Služební cesta - Jednotlivec - Rodinný pokoj - 12 nocí - Top class, stay. Felt like I was at home . AMAZING and went out of their way with everything.

Zuzana - Česká republika (Hodnocení 10 z 10) - "Krásné,příjemné ubytování pro lidi,kteří mají blíže k alternativnímu stylu života." - Služební cesta - Jednotlivec - Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi a koupelnou - 2 noci - Ubytování ubírá na eleganci, že se k pokojům prochází místním lokálem. Byla jsem první ubytovaná a majitelé ještě nezvládali fakturací - věřím, že už to zvládli :) - Maličké zařízení přímo v historickém centru HK, prostorný pokoj, elegantně zařízený bílým dřevěným nábytkem,pohodlné postele, milá a domácká osobní péče, ovoce a šampaňské na přivítání, snídaně na přání.

Lynn - Velká Británie (Hodnocení 9,6 z 10) - "Quaint hotel in excellent location." - Dovolená - S rodinou - Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi a koupelnou - 5 nocí - Lovey, quaint hotel in excellent location in the Old Town. Extremely friendly and helpful staff. Would not hesitate to stay there again.

Simona - Česká republika (Hodnocení 9,6 z 10) - Naprosto výjimečné - Služební cesta - Pár - Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi a koupelnou - 1 noc - Posláno přes mobil - Krasny pokoj a super personal. Moc dekuji.

Adéla - Slovensko (Hodnocení 9,6 z 10) - Naprosto výjimečné - Jednotlivec - Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi a koupelnou - 1 noc - Příjemný a ochotný personál, velice dobra lokalita. Doporučuji

Šárka - Česká republika (Hodnocení 9,5 z 10) - Téměř dokonalé - Služební cesta - Skupina - 2 pokoje - 1 noc - Krásné útulné pokoje,milý personál.

Další hodnocení:

Peregrine - Velká Británie - “Cannot find a word of criticism. From the moment we arrived and were made extremely welcome to the moment two days later when we had to depart Eva and Pavel did all they could to make our stay perfect. Eva's English is very good, Pavel's less so but both are equally friendly. The breakfasts amazing and varied. On the ground floor a cafe/bar/restaurant and, the two evenings we were there, folk music gigs”

Moc děkujeme.

 

Rezervace pokoje - Room reservation

Rezervace je závazná až po potvrzení ze strany penzionu. V případě potřeby volejte 608 024 616

Přívětivé ubytování - Friendly accommodation

  Připravili jsme několik nových pokojů pro Vás a Vaše přátele. Věříme, že se Vám budou líbit a základní představu si snad uděláte i podle našich fotografií. Veškeré dotazy ohledně ubytování Vám rádi zodpovíme na telefonu: 608 024 616
 

  We have prepared several newly reconstructed rooms for you, your family, friends or business partners. We believe you will feel comfortable and welcome. All questions about accommodation will be answered on phone +420 608 024 616

  Připravujeme

  Připravujeme

      

      

Snídaně snů - Breakfast of dreams

                                                       

  V našem Salónku snů je pro Vás, naše hosty, každé ráno v čase, který si dohodete, přichystána snídaně. K dispozici je Vám většinou naše kolegyně Eva Skymaster Marková, které se o Vás stará po celý Váš pobyt v penziónu. Na přání snídani přizpůsobí Vašemu zdraví a Vašim požadavkům. Pokud budete mít jakékoliv snídaňová přání, nebojte se ji hned po ubytování kontaktovat. Pokud je to v našich možnostech, pokusí se Vám vyhovět.

  Every morning time, our Lounge of dreams fills with the fragrance of hot tea, coffee, cakes, pies, fresh bread, roles and many other things for your tasteful breakfast. Mostly Eva Skymaster Markova takes care about Your needs and Your pleasant stay. The breakfast can be adjusted according to Your diet and requirements. If you have any wish, don´t hesitate to specify it after your arrival. We will do all our best to fullfill your wishes.

  Připravujeme popis

  Připravujeme popis

CENÍK UBYTOVÁNÍ (noc)

***** Pokoj snů (1) ***** již od 2595,- Kč včetně snídaně
4 lůžka + přistýlka  -  3395,-  Kč včetně snídaně
 
     - v případě využití 4 lůžek  -  3195,- Kč včetně snídaně
     - v případě využití 3 lůžek  -  2995,- Kč včetně snídaně
     - v případě využití 2 lůžek  -  2795,- Kč včetně snídaně
     - v případě využití 1 lůžka  -  2595,- Kč včetně snídaně
 
Možnost další přistýlky - 500,- Kč včetně snídaně
 
***** Pokoj snů (2, 3, 4) ***** již od 1495,- Kč včetně snídaně                 
 
2 lůžka  -  1795,-  Kč  včetně snídaně
 
     - v případě využití jednoho lůžka  -  1495,-  Kč včetně snídaně
    
Možnost další přistýlky - 500,- Kč včetně snídaně (jen pokoj 4)
 
***** Pokoj snů (5) s terasou  *****   již od 2195,- Kč včetně snídaně                                    
 
3 lůžka + přistýlka  -  2795,- Kč včetně snídaně
 
     - v případě využití 3 lůžek  -  2595,- Kč včetně snídaně
     - v případě využití 2 lůžek  -  2395,- Kč včetně snídaně
     - v případě využití 1 lůžka  -  2195,- Kč včetně snídaně
 
Poplatek za domácího mazlíčka  -  zdarma – vítáme zvířecí miláčky – PROMOTION !
Parkování před penziónem - 190,- Kč / den po dobu pobytu (14:00-11:00)
Parkování: Na parkovištích města zdarma nebo dle tarifů
WIFI (bezdrátový) internet po celém objektu  -  zdarma
Místní poplatek - v ceně
 
Všechny potřebné dotazy Vám rádi zodpovíme na telefonu 608 024 616. Ceny jsou kalkulovány při kurzu 27Kč/Euro a při výrazné změně se mohou měnit. Informujte se na aktuální cenu u obsluhy.

Možnost zapůjček

V případě potřeby, prosím, kontaktujte náš personál na tel. 608 024 616 se svými přáními. I to co není k dispozici jsme v případě potřeby zajistit.
 
- dětská postýlka
- kolo
- koloběžka
- fén
- žehlička
- miska pro psa či kočku
 
Postupně přídáváme podle požadavků našich hostů

Pokoj snů (1) - až 5 lůžek - Dream Room (1) - up to 5 beds

  Prostorný a světlý pokoj je vhodný i pro ubytování až pětičlenné rodiny. Je vybavený dvěma postelemi s luxusními matracemi a kvalitními lůžkovinami pro váš zdravý spánek. Pokud pokoj využijete jako dvoulůžkový apartmán, můžete si během dne odpočinout na pohodlných pohovkách. Ty je v případě potřeby možné použít jako další lůžko nebo i rozložit a využít tak přistýlku. Jedna z pohovek je umístěna v odděleném předpokoji a tak zaručuje příjemné soukromí. Dámy i malé slečny okouzlí toaletní stolek se zrcadlem, pro pány je k dispozici prostorný pracovní stůl.  Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem, vybavena ručníky a toaletními potřebami.

  Spacious and bright room is suitable for accommodating up to a family of five. It is equipped with two beds with luxury mattresses and quality bedding for your healthy sleeping. If you use the room for two people only, during the day you can relax on comfortable sofas. They can be, if necessary, used as a standard bed or even spread out for one extra bed. One of the sofas is placed in a separate anteroom and thus ensures a pleasant privacy. Ladies and little girls will be fascinated by beautiful cosmetic table with mirror, for men is a spacious work desk available. There is a bathroom with shower, equipped with towels and toiletries in the room.

  Geräumiges und helles Zimmer ist geeignet für die Unterbringung fur eine Familie von fünf. Es ist mit zwei Betten ausgestattet, mit Luxus-Matratzen und hochwertiger Bettwäscher für Ihren gesunden Schlaf. Wenn Sie das Zimmer als ein Doppel-Zimmer verwenden, im Laufe des Tages können Sie sich auf bequemen Sofas entspannen. Die kann man bei Bedarf als Zusatzbett benutzen oder sogar zu verbreiten, um das Aufbettung zu nutzen. Eines der Sofas wird in einem separaten Vorraum platziert und sorgt so für eine angenehme Privatsphäre. Die Damen und Mädchen werden durch einen Schminktisch mit Spiegel faszinieren, für Männer haben wir einen großen Schreibtisch. Als Selbstverständlichkeit is ein Badezimmer mit Dusche, Handtüchern und Pflegeprodukten ausgestattet.

  Przestronny i jasny pokój, może pomieścić nawet pięcio osobową rodzinę. Aby zapewnić nam zdrowy i dobry sen pokój wyposażony jest w dwa wygodne łóżka z wysokiej jakości materacami. Jeżeli pokój będzie używany jako apartament dwu osobowy w ciągu dnia można odpocząć na wygodnych kanapach W razie potrzeby kanapy mogą służyć jako łóżko, można je również rozłożyć i będą wykorzystane jako dostawka. Jedna z sof znajduje się w oddzielnym przedpokoju co zapewnia miłą prywatność. Dla pań i małych dziewczynek w wyposażeniu pokoju znajduje się piekna toaletla z lustem, dla panów przestronne biurko. Pokój posiada również łazienkę z prysznicem, wyposażoną w ręczniki i przybory toaletowe.

 

      

POKOJ SNŮ (2) - 2 lůžka - Dream room - 2 beds

  Romantický dvoulůžkový pokoj v historickém domě na vás ihned po vstupu dýchne atmosférou výjimečnosti. Vysoké stropy staré zástavby, velká historická okna a decentní vybavení v jemných tónech vám zaručí příjemný pobyt. Pokoj je vybaven dvěma postelemi a důraz je kladen zejména na kvalitu matrací i ložního prádla. Dámy i malé slečny okouzlí toaletní stolek se zrcadlem, pro pány je k dispozici prostorný pracovní stůl. Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem, vybavena ručníky a toaletními potřebami.

  Romantic double-bed room in a historic building creates the atmosphere of excellence after entering the room. High ceilings of the old house, historical large windows and decent facilities in soft tones guarantee a pleasant stay. The room is equipped with two beds, and emphasis is laid on quality mattresses and bed linen. Ladies and little girls will be fascinated by beautiful cosmetic table with mirror, for men is a spacious work desk available. Bathroom with shower, equipped with towels and toiletries is a matter of course.

  Romantik Doppelzimmer im historischen Haus wird Sie mit seinem außergewöhnlichen Ambiente begeistern. Hohe Decken von alten Gebäuden, historischen großen Fenstern und anständiger Einrichtungen in sanften Farbtönen garantieren einen angenehmen Aufenthalt. Das Zimmer ist mit zwei Betten ausgestattet, die Betonung liegt auf hochwertigen Matratzen und Bettwäsche. Die Damen und Mädchen werden durch einen Schminktisch mit Spiegel faszinieren, für Männer haben wir einen großen Schreibtisch. Als Selbstverständlichkeit is ein Badezimmer mit Dusche, Handtüchern und Pflegeprodukten ausgestattet.

  Pokój dwuosobowy w tym historycznym budynku kreuje doskonałą romantyczną atmosferę. Wysokie sufity starej kamienicy, historyczne duże okna i schludne wyposażenie w delikatnych barwach gwarantują przyjemny pobyt.  Pokój wyposażony jest w dwa łóżka z wysokiej jakości materacami i pościelą. Panie i dziewczęta będą oczarowane toaletką kosmetyczną z lustrem, a Panowie dużym biurkiem do pracy. Pokój posiada indywidualną łazienkę z prysznicem wyposażoną w ręczniki i przybory toaletowe.  

 

     

POKOJ SNŮ (3) - 2 LŮŽKA - Dream room - 2 beds

  Romantický dvoulůžkový pokoj v historickém domě na vás ihned po vstupu dýchne atmosférou výjimečnosti. Vysoké stropy staré zástavby, velká historická okna a decentní vybavení v jemných tónech vám zaručí příjemný pobyt. Pokoj je vybaven dvěma postelemi a důraz je kladen zejména na kvalitu matrací i ložního prádla. Dámy i malé slečny okouzlí toaletní stolek se zrcadlem, pro pány je v odděleném předpokoji k dispozici prostorný pracovní stůl. Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem, vybavena ručníky a toaletními potřebami.

  Romantic double-bed room in a historic building creates the atmosphere of excellence after entering the room. High ceilings of the old house, historical large windows and decent facilities in soft tones guarantee a pleasant stay. The room is equipped with two beds, and emphasis is laid on quality mattresses and bed linen. Ladies and little girls will be fascinated by beautiful cosmetic table with mirror, for men is a spacious work desk available in a separate anteroom. Bathroom with shower, equipped with towels and toiletries is a matter of course.

  Romantik Doppelzimmer im historischen Haus wird Sie mit seinem außergewöhnlichen Ambiente begeistern. Hohe Decken von alten Gebäuden, historischen großen Fenstern und anständiger Einrichtungen in sanften Farbtönen garantieren einen angenehmen Aufenthalt. Das Zimmer ist mit zwei Betten ausgestattet, die Betonung liegt auf hochwertigen Matratzen und Bettwäsche. Die Damen und Mädchen werden durch einen Schminktisch mit Spiegel faszinieren, für Männer haben wir in getrennten Vorraum einen großen Schreibtisch. Als Selbstverständlichkeit is ein Badezimmer mit Dusche, Handtüchern und Pflegeprodukten ausgestattet.

  Pokój dwuosobowy w tym historycznym budynku kreuje doskonałą romantyczną atmosferę. Wysokie sufity starej kamienicy, historyczne duże okna i schludne wyposażenie w delikatnych barwach gwarantują przyjemny pobyt.  Pokój wyposażony jest w dwa łóżka z wysokiej jakości materacami i pościelą.   Panie i dziewczęta będą oczarowane toaletką kosmetyczną z lustrem, a Panowie dużym biurkiem do pracy znajdującym się w oddzielnym przedsionku. Pokój posiada indywidualną łazienkę z prysznicem wyposażoną w ręczniki i przybory toaletowe.  

         

POKOJ SNŮ (4) - 2 LŮŽKA  - Dream room - 2 beds

  Romantický dvoulůžkový pokoj v historickém domě na vás ihned po vstupu dýchne atmosférou výjimečnosti. Vysoké stropy staré zástavby, velká historická okna a decentní vybavení v jemných tónech vám zaručí příjemný pobyt. Pokoj je vybaven dvěma postelemi a důraz je kladen zejména na kvalitu matrací i ložního prádla. Dámy i malé slečny okouzlí toaletní stolek se zrcadlem, pro pány je k dispozici prostorný pracovní stůl. Samozřejmostí je koupelna s vanou, vybavena ručníky a toaletními potřebami.

  Romantic double-bed room in a historic building creates the atmosphere of excellence after entering the room. High ceilings of the old house, historical large windows and decent facilities in soft tones guarantee a pleasant stay. The room is equipped with two beds, and emphasis is laid on quality mattresses and bed linen. Ladies and little girls will be fascinated by beautiful cosmetic table with mirror, for men is a spacious work desk available. Bathroom with a bathtub, equipped with towels and toiletries is a matter of course.

  Romantik Doppelzimmer im historischen Haus wird Sie mit seinem außergewöhnlichen Ambiente begeistern. Hohe Decken von alten Gebäuden, historischen großen Fenstern und anständiger Einrichtungen in sanften Farbtönen garantieren einen angenehmen Aufenthalt. Das Zimmer ist mit zwei Betten ausgestattet, die Betonung liegt auf hochwertigen Matratzen und Bettwäsche. Die Damen und Mädchen werden durch einen Schminktisch mit Spiegel faszinieren, für Männer haben wir einen großen Schreibtisch. Als Selbstverständlichkeit is ein Badezimmer mit Badewanne, Handtüchern und Pflegeprodukten ausgestattet.

  Pokój dwuosobowy w tym historycznym budynku kreuje doskonałą romantyczną atmosferę. Wysokie sufity starej kamienicy, historyczne duże okna i schludne wyposażenie w delikatnych barwach gwarantują przyjemny pobyt.  Pokój wyposażony jest w dwa łóżka z wysokiej jakości materacami i pościelą. Panie i dziewczęta będą oczarowane toaletką kosmetyczną z lustrem, a Panowie dużym biurkiem do pracy. Pokój posiada łazienkę z wanną wyposażoną w ręczniki i przybory toaletowe.

POKOJ SNŮ (5) S TERASOU - AŽ 4 LŮŽKA - DREAM ROOM - up to 4 beds with teracce

  Atmosféru starého Hradce můžete nasávat v tomto podkrovním pokoji s terasou. Pokoj je vybaven romantickou postelí pro pár. Posedět během dne si můžete na příjemné pohovce, kterou je ale možné v případě potřeby přeměnit na lůžku, případně i lůžko s přistýlkou a tak je pokoj vhodný i pro rodinu se dvěma dětmi. Prostorná terasa s posezením je ideálním místem pro odpočinek.  Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem, vybavena ručníky a toaletními potřebami.

  Attic room with terrace is perfect place to feel and enjoy the atmosphere of the old Hradec. The room is equipped with a bed for a romantic couple. During the day you can use the comfortable sofa. This can be, if necessary, converted to a bed, or possibly to one more extra bed. The room is thus suitable for a family with two children. A spacious terrace with seating is the perfect place to relax. Bathroom with shower, equipped with towels and toiletries is a matter of course.

  Die Atmosphäre des altes Königstadt können Sie auf dem Dachboden Zimmer mit Terrasse genießen. Das Zimmer ist mit einem Bett für ein romantisches Paar ausgestattet. Während des Tages konnen Sie sich Setzen auf dem bequemen Sofa, die Sie auch konvertierten zu einem Bett können, möglicherweise mit Zustellbett, so dass der Raum ist geeignet für eine Familie mit zwei Kindern. Als Selbstverständlichkeit is ein Badezimmer mit Badewanne, Handtüchern und Pflegeprodukten ausgestattet.

  Pokój na poddaszu z tarasem to idealne miejsce, aby poczuć atmosferę starówki Hradec Kralove. Pokój wyposażony jest w dwuosobowe romantyczne łóżko. W ciągu dnia mogą Państwo używać wygodnych sof. A w nocy, jeśli zaistnieje taka potrzeba można rozłożyć kanapy, tworząc więcej miejsc do spania. Pokój jest idealny dla rodziny z dwójką dzieci.  Przestronny taras z siedzeniami jest idealnym miejscem relaksu. Pokój posiada indywidualną łazienkę z prysznicem wyposażoną w ręczniki i przybory toaletowe.

Naši partneři a podporovatelé - děkujeme