Vítejte na stránkách Hnízda snů - unikátního projektu, který plní Vaše sny. 

  Welcome to the pages of Hnízdo snů / The Nest of Dreams - unique project fulfilling Your dreams

  Připravujeme

  Připravujeme

 

Co je Hnízdo snů? - What is The Nest of Dreams?

                                                          
 
  Hnízdo snů je projektem tří snílků, kteří chtějí, abyste se v našem Hnízdě cítili útulně a v naší restauraci Vám chutnalo. Máme pro Vás připravenou dlouhou řadu programů od přednášek, přes hudební či kulturní vystoupení, a to i pro děti a rodiče. Jsme připraveni i na Vaše akce, oslavy a mejdany i mimo otevírací dobu. Proto neváhejte kontaktovat nás, máte-li jakékoliv přání nebo představu. Vaše sny jsou dozajista barvité a pestré a vymyslíte neuvěřitelné věci. Společně je pak můžeme i zrealizovat.
 
Jan Yetti Arbter - Eva Skymaster Marková - Pavel SirThomas Marek
 
  Hnízdo snů / The Nest of Dreams is a project of three dreamers whose aim is your comfortable feeling in our restaurant and hotel. We have prepared a long series of programs both for children and adults; we are ready to arrange your party or celebration.  Do not hesitate to contact us if you have any desire or idea. Your dreams are certainly colorful and varied and you can imagine incredible things. We hope to realize them together.
 
Jan Yetti Arbter - Eva Skymaster Marková - Pavel SirThomas Marek
 
  Připravujeme
 
  Připravujeme

Kde nás najdete? - Where to find us?

   Hnízdo snů najdete v samém centru královského věnného města Hradec Králové. Ulička Úzká včetně našeho penzónu na vás dýchne tou pravou atmosférou starého Hradce a historického Velkého a Malého náměstí. Jsme kousek od Galerie moderního umění či Klicperova divadla.

Hnízdo snů, Úzká 208/5, Hradec Králové, Česká republika, Tel: 608024616

Odkaz na internetovou mapu najdete zde

  Hnízdo snů / The Nest of Dreams is located in the heart of the historical town of Hradec Kralove. The quaint narrow street and the building are full of the real atmosphere of the old Hradec. We are located in a short walking distance from the Gallery of Modern Art and Klicpera theater.

Hnízdo snů / The Nest of Dreams, Úzká 208/5, Hradec Králové, Czech Republic Tel: 00420 608 024 616

Link to online map can be found here

  Připravujeme

  Připravujeme
 

           

Naši partneři a podporovatelé - děkujeme